Konverzačky

online konverzační lekce angličtiny

Začni i Ty mluvit v AJ sebevědomě

 Od nejistoty k jistotě.

Od zadrhávání se k plynulosti.

Od strachu k sebevědomí.


Odhadneme tě?

 • Už máš za sebou několik lektorů, skupinových kurzů a to bez vytouženého výsledku.

 • Neustále hledáš slovíčka v paměti a pak stejně nevíš, jak to vlastně říct ve větě.

 • Nepotřebuješ slyšet "prostě začni mluvit", potřebuješ ukázat, jak přesně postupovat.

 • Tvoje AJ je na bodě mrazu a to tě okrádá o spoustu životních příležitostí a zážitků.

Co kdybys místo toho...

 • Věděl/a, jak začít konverzaci a zanechal/a za sebou příjemný dojem. Měl/a ze sebe radost a těšil/a se na další příležitost mluvit s někým anglicky.

 • Zažíval/a to, že ti slova jdou plynule na jazyk. Mluvil/a jasně a srozumitelně.

 • Zvládneš konverzaci i o hlubších tématech a díky tomu tvoříš nová přátelství?

 • Mohl/a konečně dělat vše, v čem ti neznalost AJ doposud bránila - lepší práce, cestování bez strestu z AJ, zvládnout zkoušky apod.

Kdo jsme?

Jsme Laura a Adél, lektorky AJ i mentorky pro ambiciózní studenty AJ.

Angličtinu milujeme, a ještě víc ji milujeme učit. Naše klienty učíme prakticky JAK se rozmluvit. Provádíme je cestou k sebevědomému projevu v AJ v oblastech, které jsou pro ně stěžejní.

Umíme se studenty pracovat tak, aby se na lekcích cítili příjemně a po chvíli se cítili jako na kávě s kamarádkou. Jsme trpělivé, empatické a kamarádské, což je naše přednost.

Nevěříme tomu, že rada "prostě začni mluvit" někomu někdy opravdu pomohla. Proto my studentům ukazujeme prakticky, krok za krokem, jak dosáhnout bodu "mluvím srozumitelně a to bez přemýšlení".

Začít mluvit sebevědomě nemusí být "nedosažitelné" nebo "nemožné". Je třeba svěřit se do dobrých rukou a také máknout. Poté máte úspěchy na dosah rukou.

Chcete patřit mezi naše studenty AJ?


Jen si to představ...

 • Konverzační lekce AJ jen pro tebe. Na lekci budeš pouze ty a lektor, díky tomu se bude vše točit okolo tvých potřeb, přání. Lekce si užiješ na maximum.

 • V rámci lekcí budeš dostávat písemnou zpětnou vazbu, kterou si na konci lekce společně projdeme. Budeš vědět, co se ti povedlo a na čem je třeba v dalších lekcích zapracovat. K poznámkám máš neomezený přístup, můžeš se na ně dívat kdykoliv v mobilu nebo na ntb.

 • Na 1. lekci zjistíme, co vše potřebuješ v AJ zvládat. Stanovíme si priority a na nich začneme prakticky pracovat. Díky tomu brzy pocítíš relevantní pokrok.

 • Nebudou to jen "další lekce AJ". Budou to lekce AJ, na které se těšíš a díky kterým na sobě uvidíš pokrok.

 • Nikdo tě nebude soudit za chyby. Na lekcích se naopak naučíš, že jsou důležitým faktorem pro pokrok. Protože kdo nedělá chyby, tak se neučí nic nového a stojí na místě. Příjemným vedlejším účinkem je to, že přestaneš mít strach z dělání chyb.

 • Nikdo ti nebude skákat do řeči a hned tě opravovat. Vše budeš mít zapsané a na konci lekce to spolu projdeme. Tím pro tebe budou konverzace příjemnější a nebude tě nikdo vytrhávat z tvých myšlenek.

 • Naučíš se mluvit v oblastech, které jsou pro tebe důležité. Naučíš se i klást otázky, ať zvládneš vést dialog.

Tvůj pokrok krok za krokem

Na 1. lekci si stanovíme priority, neboli akční kroky a půjdeme na to krok po kroku, abychom natrénovali do ideálu vše, co potřebuješ. 

Pokrok bude na dohled.

Naučíš se formulovat své myšlenky. Když to bude drhnout, tak ti ukážu pomůcky, které budou pomyslným mostem mezi "neumím se vyjádřit" na "umím se vyjádřit".

Dané téma natrénujeme do té podoby, že už nebude potřebovat podpůrné mezikroky. Na otázky zvládneš hned reagovat a taky budeš pokládat otázky nazpět.

To, co zvládneme na lekci na jedničku, bude třeba otestovat i s někým jiným. Začneš se vystavovat situacím, ve kterých budeš konverzovat v AJ. Nebude to lehké, přece jen je to výstup z komfortní zóny.  Ale zároveň budeš vědět, že je to zvládnutelné

Chceš i ty dojít do tohoto bodu? 

Jak často budeme mít lekce?

Délka i intenzita lekcí je na tobě. 

Můžeš si vybrat z:

Je to na tobě a tvých časových možnostech. V průběhu spolupráce se dá četnost jakkoliv upravit.


Reference

Příčinou vlastního strachu jsem se několika let "úspěšně" vyhýbala veškeré mezilidské komunikaci v angličtině. Po několika lekcích s Adélou však mohu s upřímností (a zároveň s překvapením pro mne samotnou :-)) říct, že konverzace v angličtině pro mne již nepředstavuje hororový zážitek... naopak se naše lekce stávají mou oblíbenou součástí každého týdne. Adéla je velmi pozornou lektorkou, která se na studenta plně soustředí, takže dokáže poskytnout okamžitou zpětnou vazbu a vždy dává podněty k rozvedení konverzace. Témata Adéla vždy zaměřuje na mé zájmy, takže se výuka stává takovým přátelským rozhovorem, což přesně splnilo má očekávání.

Anička

studentka Adél

S Adélkou mám online hodiny jednou týdně a jsem nadmíru spokojená. Vždy si na začátku hodně povídáme na nějaké téma, já procvičuji mluvení a ona mě nenásilnou formou opravuje a poskytuje mi chybějící slovní zásobu. Je to velmi příjemné a účinné zároveň. Dále pokračujeme čtením opravdu zajímavých článků či poslechem nebo gramatikou. Jsem ráda, že jsem schopná s Aďou komunikovat celou hodinu v angličtině, i když je to někdy náročné. :) Díky neustálému opakování pro mě např. nových slovíček,... Rozhodně bych Adélku doporučila všem, co se chtějí zlepšit v angličtině a ještě se u toho zasmát a pobavit.

Andy

studentka Adél

Moji lektorku angličtiny Adélku mohu jen a jen doporučit. Skvěle se mi s ní pracuje, naše lekce jsou plné zábavy, smíchu a vždy si z každé lekce odnesu něco nového. Stihne s Vámi spousty věcí a ještě se snaží lekce plně studentovi přizpůsobit. Jsem docela hlava děravá, ale Adélce nevadí mi věci neustále opakovat, je velice trpělivá. O cokoliv jsem ji ohledně angličtiny nebo obsahu výuky požádala, vždycky mi vyšla vstříc. Jsem ji moc vděčná za to, že mě provází na cestě, naučit se anglicky :)❤.

Adélka

studentka Adél

Doporučuji Lauru na 100 %, je velmi milá a sluníčková osobnost a je první lektorkou, u které se nestydím mluvit! Jsem moc ráda, že jsem ji poznala, a že mě učí právě ona, konverzační hodiny jsou s ní super! Děkuji, že svou práci děláš, tak jak ji děláš!

Gabča P.

studenkta Laury

Laura je skvělá lektorka. Vždy usměvavá, uvolněná, sdílná. Vůbec se před ní nestydím cokoli říci a vždy se máme o čem bavit. Velice se na každou hodinu těším. Je to opravdu jako pokec s kamarádkou.

Ema M.

studenkta Laury 

Já bych chtěla ještě jednou moc poděkovat!!! Na začátku jsem se ztrácela v základních anglických větách!!! Sama nechápu, že jsem odmaturovala z anglického jazyka na 2, když jsem byla v angličtině opravdu ztracena. Vážně to za to stálo. DĚKUJI MOOOC :)

Veronika K.

studenkta Laury 

Moc jí děkuji za lekce sní, baví mě to a vidím u sebe pokrok v mluvení. Angličtina už pro mě není stres ale radost ikdyž jsem pořád na začátku

Chtěla bych jen shrnout, že mi vyhovuje to jak je lekce vedena, bavíme se o všem a to je super protože se naučím i nová slovíčka a nejvíc mě vždy potěší když se nakonci lekce dozvím, že těch chyb nebylo tolik😄👌

Erika H.

studenkta Laury 

Cena

Konverzační lekce vychází na 350 Kč / 30 minut.

Představ si, že...

 • Už to z tebe nepoleze jako z chlupaté deky, budeš mluvit plynule.

 • Nebudeš cítit strach z dělání chyb.

 • Opravdu AJ zvládneš, představ si všechny ty možnosti, které ti tato dovednost dá!

 • Dostaneš relevantní zpětnou vazbu na každé lekci. Přesně víš, co děláš správně a co a jak vylepšit.

 • Budeš znát naše konkrétní tipy, jak zvládnout různé a nečekané situace při konverzaci v AJ.

Možná si právě říkáš:

"Slovíčka znám, ale při mluvení mi stejně nenaskočí"

"...ale já už zkusila tolik lektorů, dostala jsem tolik rad a tipů. Už jsem zkoušela různé metody na slovíčka - šprtání, gold list, Quizlet, Duo Cards. Slovíčka znám, ale při mluvení mi stejně nenaskočí. Co se mnou?"

Naše reakce: 

Potřebuješ praxi. Učit se jen samotná slovíčka a fráze nestačí k rozmluvení se. Chybí ti důležitý mezikrok, aby ti naskakovaly při mluvení, a tím je trénovat slovíčka v kontextu. Vědět, jak přesně se ve větách používají, zkoušet si vytvořit vlastní. 

Díky tomu budeš zvládat slovíčka/fráze použít při konverzaci bez zaseknutí. Tohle tě čeká na našich lekcích. 

Jak řekla jedna z našich klientek: "Každá konverzačka mě s Laurou posouvá dál a dál, na každé lekci se naučím nové slovíčka, fráze, ale hlavně se přestávám bát mluvit a jdu do toho naplno! "


"jsem z toho zpocená a vyřízená, žere mě to zaživa"

"...ale já už v AJ zvládnu to, co potřebuju, jenže jsem z toho tak zpocená a vyřízená, že pak nemám energii na nic jinýho. Zažívám to tak v práci, při cestování i když jsem měla lekce s různými lektory. Mám pocit, že mě mluvení žere zaživa."

Naše reakce:

Rozumíme ti, podobně se cítí spoustu našich studentů před začátkem naší spolupráce. Díky zkušenostem víme, že nejúčinnější je začít s tématem, které je pro daného studenta jednodušší, aby to pro ně bylo poměrně snadné a zažijí tak pocit toho, že to jde i bez stresu a vyčerpání. Až je to úplná brnkačka, tak přidáme lehce na náročnosti a trénujeme dál. Takto postupujeme dále, dokud student nedojde do bodu, ve kterém už sám ví, že ho v AJ už nic tolik nerozhodí.

Úryvek ze zpětné vazby naší studentky: "Angličtina už pro mě není stres, ale radost ikdyž jsem pořád na začátku."  Podobné věty se nám objevují v KAŽDÉ zpětné vazbě a my jsme na naše studenty tolik pyšné. 


Časté otázky

1. Jak dlouho budu mít přístup k poznámkám z lekcí?

Přístup k poznámkám máš napořád. Vytvoříme ti sdílený dokument na Google disku, vše budeš mít na jednom místě, dostupné odkudkoliv.

2. Může mi lekce proplácet zaměstnavatel? 

Ano, může. 

3. Můžu se přihlásit, i když jsem úplný začátečník?

Ano, pracujeme se studenty všech úrovní. 

4. Učíte i přes léto?

Ano :) 

Kdo chce začít s Konverzačkami? :)

Vyplňte všechny potřebné údaje a můžeme začít.